banner188

İzmit’te çocuklar felsefe ile tanışacak

İzmit Belediyesinin İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında Saatçi Ali Efendi Konağında bu hafta çocuklar felsefeyle tanışırken yetişkinler ise kahkaha dolu dakikalar geçirecekler.

İzmit’te çocuklar felsefe ile tanışacak

İzmit Belediyesinin İzmit’in İzleri etkinleri hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor. Saatçi Ali Efendi Konağının bu haftaki programında 22 Şubat Cumartesi günü saat 15.00’de önce çocuklar için Felsefe atölyesi gerçekleştirilecek. 9 yaş ve üzeri çocuklar için planlanan atölyede Derya Cumbur, çocuklar ile masallar üzerinden soyut kavramları tartışarak fikir üretmelerine olanak sağlayacak. Çocuklar soyut kavramların hayattaki karşılıkları üzerine kendilerini geliştirme imkânı bulacaklar.

NAİF BEY’İN KAHKAHA DOLU HİKÂYESİ

İzmit’in İzleri etkinlikleri kapsamında en çok beğenilen gösterilerden biri olan ve izleyicisine keyifli dakikalar yaşatan Naif Bey ve yaveri Gökhan Yılmazer, 22 Şubat Cumartesi günü saat 19.00’da izleyicileriyle buluşacak. Yetişkinler için olan gösteride Naif Bey isimli bir çorabın kukla olarak yaşamına devam etmesinin kahkaha dolu hikâyesi anlatılıyor. 

REZERVASYON YAPTIRMAYI UNUTMAYIN

Katılımın ücretsiz ve sınırlı olduğu etkinliklere katılmak için 0543 343 6391 telefon numarasından rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Saatçi Ali Efendi Konağı, Veli Ahmet Mahallesi Akif Terzioğlu Sokak No:26 adresinde yer alıyor.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33