Cemil Yaman: İzmit’i kaybetmek yenilgi değildir

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Eryarsoy’un istifasını değerlendirerek, "İzmit’i kaybetmek yenilgi değildir. Eskiden 13-0’dı şimdi 12-1. Eryarsoy kardeşimiz faturayı kendine kesmiş, teşkilatlarımız için böyle bir karar almıştır" dedi.

Cemil Yaman: İzmit’i kaybetmek yenilgi değildir

AK Parti Kocaeli  Milletvekili Cemil Yaman, Eryarsoy’un istifasını değerlendirerek, "İzmit’i kaybetmek yenilgi değildir. Eskiden 13-0’dı şimdi 12-1. Eryarsoy kardeşimiz faturayı kendine kesmiş, teşkilatlarımız için böyle bir karar almıştır" dedi.

AK Parti’de boşalan İl Başkanlığı koltuğu için istişareler devam ediyor. Genel merkezden gelen 6 kişikik heyet ile birlikte yapılan istişareler sonucunda il başkanının netlik kazanması beklenirken, AK Parti  Milletvekili Cemil Yaman, Eryarsoy’un istifasını değerlendirdi. “Sandıklar demokrasinin en güzel yanıdır” diyen Yaman, “İzmit’in kazanılamaması bir başarısızlık değildir. Bu sonuç, teşkilatlarımızın çalışmadığı anlamına gelmez. Partimiz tüm teşkilatları ve Eryarsoy Başkanımız çok çalışmıştır. Eryarsoy kardeşimiz teşkilatları için bu kararı almıştır. Ben Kocaeli’de bir mağlubiyet görmüyorum. Ben de belediye başkanlığından ayrıldığımda hüzünlenmiştim ama dün o da yaşanmadı. Başkanımız her zamanki güler yüzlülüğüyle gitti. O bizim her zaman kardeşimiz” ifadelerini kullandı

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33