Davutoğlu'nun partisinin ismi belli oldu iddiası

Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket eden Selçık Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni partinin isminin belirlendiği iddia edildi.

Davutoğlu'nun partisinin ismi belli oldu iddiası

 

AK Parti'den ayrılan Ahmet Davutoğlu ve ekibinin, kuracakları yeni partinin ismini belirlediklerine dair dikkat çeken bir iddia gündeme geldi.

Davutoğlu’nun ekibinde yer alan, AK Parti eski Manisa Milletvekilliği Selçuk Özdağ’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım siyaset kulislerini hareketlendirdi.

Davutoğlu'nun liderliğini yapacağı partinin isiminin 'Huzur Partisi' olacağına ilişkin iddialar kulislerde konuşulurken Davutoğlu'nun yakın ekibinde yer alan Selçuk Özdağ, sosyal hesabı twitter üzerinden yaptığı "Huzurunuz için HUZURUNUZDAYIZ..." şeklindeki paylaşımıyla yeni partinin adının 'Huzur' olacağı iddialarını kuvvetlendirdi.

Basına mensuplarına yaptığı açıklamada yeni kurulacak partinin ismine ilişkin "Partimizin ismi için Bizim Parti, Bir Parti, Yaşam ve Adalet Partisi gibi seçeneklerin yanında sürpriz bir ismi de gündemde tutuyoruz” ifadelerini kullanan Selçuk Özdağ, partilerinin ismini Cuma günü yapacakları basın açıklamasıyla duyuracaklarını dile getirdi.

Ayrıca yeni parti için genel merkez binasını da tuttuklarını dile getiren Özdağ, “Parasını ödedik yatay bir bina tuttuk bazıları gibi ‘yatay yatay’ deyip uzun binalarda oturmayacağız” açıklamasını yaptı.

Selçuk ÖZDAĞ@selcukozdag

Huzurunuz için HUZURUNUZDAYIZ...

846

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33