Fenerbahçe’den ‘3 Temmuz Kumpası’ paylaşımı

Fenerbahçe Kulübü, 2010-2011 sezonunun ardından yaşanan 3 Temmuz süreci ile alakalı açıklamada bulundu.

Fenerbahçe’den ‘3 Temmuz Kumpası’ paylaşımı

Fenerbahçe Kulübü, 2010-2011 sezonunun ardından yaşanan 3 Temmuz süreci ile alakalı açıklamada bulundu.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde paylaşılan açıklamada, 8 yıl önce Fenerbahçe’nin kapkara bir güne uyandığı belirtildi.

Söz konusu süreçte 11 puan geriden gelerek sezonun şampiyon tamamlandığı aktarılan açıklamada, “2011-12 sezonunda çok daha güçlü bir kadro kurma hedefinde, ekonomik olarak çok iyi durumdaydık! Tırnaklarımızla kazıyarak geldiğimiz, 5 branşta birden şampiyon olduğumuz, bir spor kulübünün olabileceği en güzel noktada, Fenerbahçemizi daha da güzel günler bekliyordu. 3 Temmuz 2011 sabah 06.00 sularında, ellerindeki sonsuz güç, polis, savcı, hakim, medya hepsi bir arada, arkalarındaki karanlık destekle kurguyu başlattılar.” ifadeleri kullanıldı.

“3 Temmuz bir kumpastır, milyonlarca taraftarımızla yerle bir edilen” ifadesinin kullanıldığı açıklama, şu şekilde son buldu:

“Yoğurulduğu Atatürk sevgisi, sahip olduğu milli değerlerin gücü, milyonların bağlılığıyla dimdik duran Fenerbahçe’yi, şike kumpasıyla yıkmak, yok etmek, ‘kendilerine mahkum etmek’ istediler. Ve 3 Temmuz kumpasında, Fener’in ışığı, milyonların uyanışı, bir ülkenin ayağa kalkışı oldu! Bugün bir kez daha daha yüksek ses ve inançla ‘3 Temmuz bir kumpastır, milyonlarca taraftarımızla yerle bir edilen! Sonsuza dek #YAŞAFENERBAHÇE’”

Yerleştirilmiş video

Fenerbahçe SK@Fenerbahce

3 Temmuz bir KUMPASTIR, milyonlarca taraftarımızla yerle bir edilen! Sonsuza kadar

68,8 B

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63

banner8

banner11

banner21

banner34

banner88

banner85

banner9

banner12

banner20

banner33

banner87