banner288

Futbol: TFF 1. Lig'de görünüm

- Ligde tamamlanan 28. haftanın ardından Giresunspor liderliğini sürdürdü

Futbol: TFF 1. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) - TFF 1. Lig'de tamamlanan 28. hafta maçlarının ardından GZT Giresunspor liderliğini devam ettirdi.

Ligde 28. hafta, bugün oynanan tek karşılaşmayla tamamlandı. Günün maçında Altay, deplasmanda Bursaspor'u 3-1 yendi.

Haftaya 56 puanla lider giren GZT Giresunspor, sahasında İstanbulspor ile 0-0 berabere kalarak liderliğini sürdürdü.

Liderin en yakın takipçisi Yılport Samsunspor ise rakibinin 2 puan kaybettiği haftada deplasmanda Tuzlaspor'u 2-0 ile geçerek puanını 54'e yükseltti.


- Sonuçlar


TFF 1. Lig'in 28. haftasında oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Tuzlaspor-Yılport Samsunspor: 0-2

GZT Giresunspor-İstanbulspor: 0-0

Ankaraspor-Akhisarspor: 4-2

Adana Demirspor-Ankara Keçiörengücü: 2-0

Altınordu-Eskişehirspor: 6-3

Beypiliç Boluspor-Adanaspor: 1-2

Menemenspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 1-1

Aydeniz Et Balıkesirspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor: 2-1

Bursaspor-Altay: 1-3


- Puan durumu


Ligde 28. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:


OGBMAYAVP1.GZT GİRESUNSPOR281765422022572.YILPORT SAMSUNSPOR281594442618543.ALTAY281729553025534.ADANA DEMİRSPOR281576472423525.ALTINORDU281576463610526.İSTANBULSPOR A.Ş.281468493019487.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ281378342014468.TUZLASPOR A.Ş.28125113641-5419.BURSASPOR2812412464424010.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR2811512353503811.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR28108103336-33812.BEYPİLİÇ BOLUSPOR2895142932-33213.AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR2888123040-103214.ADANASPOR A.Ş.2887133741-43115.MENEMENSPOR A.Ş.28611113045-152916.AKHİSARSPOR2874172948-192517.ANKARASPOR2847172247-251918.ESKİŞEHİRSPOR2818191968-498

Not: Eskişehirspor'un 3 puanı silinmiştir.


- Gelecek haftanın programı


Ligde 29. hafta 9 Nisan Cuma günü oynanacak 3 karşılaşmayla başlayacak.

Ligde gelecek haftanın programı şöyle:

9 Nisan Cuma:

16.00 Eskişehirspor-GZT Giresunspor (Eskişehir Yeni)

16.00 Ankara Keçiörengücü-Altınordu (Aktepe)

19.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

10 Nisan Cumartesi:

13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Menemenspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Altay-Beypiliç Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Yılport Samsunspor-Aydeniz Et Balıkesirspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Akhisarspor-Adana Demirspor (Spor Toto Akhisar)

11 Nisan Pazar:

16.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Adanaspor-Ankaraspor (Yeni Adana)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33