'Naim' filminin galası Gebze'de yapılacak

22 Kasımda vizyona giren ve Dünyaca ünlü Türk halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi gösterimdeki ikinci hafta sonunu geride bırakırken seyirciyle gişenin birinci sırasına yerleşti.

'Naim' filminin galası Gebze'de yapılacak

22 Kasımda  vizyona giren ve Dünyaca ünlü Türk halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi  gösterimdeki ikinci hafta sonunu geride bırakırken seyirciyle gişenin birinci sırasına yerleşti. Film, on günde toplamda 739.252 seyirciye erişti. Kocaeli Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği, Gebze Center AVM ve Gebze Center Cinemaximum tarafından organize edilen Cep Herkülü Naim Sülaymenoğlu filmin galası yarın akşam Gebze’de Gebze Center Cinemaximum'da yapılacak. Gebze ve çevre ilçelerde yaşayan sinema severler filme ve galaya büyük ilgi gösteriyor.

Gebze Center Cinemaximum sinema müdürü Uğur Dalkılıç’’ 22 Kasım tarihinde vizyona giren  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmine Türkiye genelinde olduğu gibi Gebze’de de sinema severler büyük ilgi gösteriyorlar. Bunun neticesinde de  5 Aralık Perşembe akşamı başrol oyuncularının katılacağı bir gala organizasyon tertipledik. Galaya çok büyük ilgi var. Tek salonda satışa açılan oyunculu gösterimin biletleri kısa sürede tükendiği için şuan 2. Salonun biletleri satışa açıldı ve yine tükenmek üzere. Gerekirse 5 - 6 salonda gösterimi gerçekleştireceğiz. Filme özellikle Gebze'de İlgi büyük ve bu sebeple Gebze Center Cinemaximum olarak oyuncuları getirmekteyiz ve heyecanlıyız'’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 10:23

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33