Yüksel Yeni'ye Ardahan'dan "Sosyal Sorumluluk" plaketi

Gebzelilerin yakından tanıdığı başarılı Eğitimcileren Yüksel Yeni'ye Ardahan/Göle- Koyunlu okulundan Plaket geldi

Yüksel Yeni'ye Ardahan'dan "Sosyal Sorumluluk" plaketi

Gebzelilerin yakından tanıdığı başarılı Eğitimcileren Yüksel  Yeni'ye Ardahan/Göle- Koyunlu okulundan Plaket geldi

Konu ile ilgili sosyal medyahesabından açıklama yapan Yüksel Yeni şunları söyledi

İstanbul Ardahanlı Kadın Meclisi Başkanı Türkan Deli Hanımefendinin hatırlatması üzerine ,Koyunlu köyümüzdeki öğrenci kardeşlerime,çam sakızı çoban armağanı kabilinde biraz kitap göndermiştim. 
Kitaplar okula ulaşır ulaşmaz,değerli öğretmenler öğrencilerine adil bir şekilde dağıtmış ve gönderdikleri resimlerle teslim ve tesellüm işleminin gerçekleştiğini ima etmişlerdi .

AMCALIK GÖREVİ YAPTIM
Öğrenci resimlerini incelediğimde;sevgi dolu küçücük yüreklerin ,minnet dolu bakışları beni çok bahtiyar kılmıştı.O yavrularımız;yüz ifadeleriyle teşekkür ediyor ve şükranlarını iletiyorlardı ! Yüzlerindeki sevinç kadar mahcubiyet de vardı !Mahçup olacakları hiç bir durum söz konusu değildi.Çünkü onlar bizim kardeşlerimizdir.İnsan abisinden ,amcasından bir hediye aldığı zaman mahcup olması mı lazım ? Kesinlikle hayır! Ben amcalık görevimi yaptığıma inanarak mutlu oldum.Zaten vicdan ve şeref taşıyan her kes,eğitime destek vermelidir diye düşünüyorum.
Serhat Ardahanın,Şirin Göle İlçesi Koyunlu Köyü öğretmen ve yöneticileri bu sosyal sorumluluğum nedeniyle plaket ile ödüllendirmişler,kendilerine içten teşekkürlerimi sunuyorum.

ÇOK MUTLUYUM
Mesleki hayatımda pek çok ödül aldım ancak,en anlamlısının bu plaket olduğunu zannediyorum.Çok mutlu ve bahtiyar oldum.Sağolsunlar,varolsunlar.
Bu jestlerinden ötürü başta okul müdürü olmak üzere;değerli meslektaşlarıma ve sevgili öğrencilere teşekkürlerimi sunuyorum.
Aynı coğrafyanın yetiştirdiği bir eğitimci olarak ;değerli meslektaşlarım ve sevgili öğrenci kardeşlerimin ihtiyaç duyabilecekleri her konuda imkanlarım oranında yardımcı olabileceğimi bilmelerini isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle değerli meslektaşlarıma ve sevgili öğrenci yavrularımıza içten selam ve sevgilerimi iletir,üstün başarılar dilerim.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 15:23

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33