banner271

Alkışlar Gökmen Hasançebi’ye

SDAŞ Bünyesinde Şebeke Grup müdürü olarak görev yapan Gökmen Hasançebi bilindiği gibi 01 Ağustos 2020 tarihinde SEDAŞ Kocaeli İl müdürü olmuştu.

Alkışlar Gökmen Hasançebi’ye

Elektrik Mühendisi olan Gökmen Hasançebi’yi SEDAŞ Kocaeli İl müdürü olduğu günden itibaren takip ediyoruz, Henüz karşı karşıya gelemediğimiz ve birkaç kez telefonla görüştüğümüz Gökmen Hasançebi’nin SEDAŞ bünyesinde sessiz sedasız bir şekilde yaptığı çalışmalar büyük bir çoğunluk tarafından takdir topluyor.

İklim şartlarının vatandaşı zorladığı şu günlerde Vatandaşın işi öncelikle Elektrik-Su ve Gaz ile ilgili birimlerdir, Son birkaç gündür aralıksız olarak devam eden kar yağışı bir taraftan Barajların su tutması açısından sevinçle karşılanırken ,zor şartlar dolayısı ile meydana gelen arızalar sebebi ile enerji alamayan abonelerde ister istemez kızgınlıklarını belli, ediyorlar.

Dikkat edilirse bu zor şartlarda Gökmen Hasançebi’nin başında bulunduğu SEDAŞ Kocaeli İl müdürlüğü vatandaşı olağanüstü şekilde üzen arızaların meydana gelmesine fırsat vermedi, oluşan arızalarda kısa bir zaman dilimi içerisinde onarıldı.

Bu süreçte SEDAŞ Kocaeli İl müdürü Gökmen Hasançebi’de iklim şartları dolayısı ile meydana gelen arızaları kendisine ait sosyal medya hesabından dakika dakika kamuoyu ile paylaştı, arızaların neden meydana geldiğini daha da önemlisi meydana gelen arızaların ne zaman giderileceğini dakikalar içerisinde vatandaşlarımız ile paylaştı.

3-4 gündür aralıksız devam eden kar yağışı süresince duyarlı davranan, bahane değil, çözüm üreten SEDAŞ Koceli İl müdürü Gökmen Hasançebi bu gayretleri ile abonelerinin takdirini kazanmış durumda.

Enerji hepimizin hayatında vazgeçilmez bri ihtiyaç, Kocaeli gibi “Sanayinin başkenti” olarak bilinen bir yerleşim merkezinde enerjiye olan ihtiyaç daha fazla, Bu çerçeve de SEDAŞ Kocaeli İl müdürü Gökmen Hasançebi ve arkadaşlarının atacağı adımlar Çayırova’dan, Köseköy’’e kadar olan sınırlar içerinde hepimizin enerjiye daha kolay ve kesintisiz bir şekilde ulaşmasına vesile olacaktır.

Teşekkürler Gökmen Hasançebi..

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 2 hafta Önce

Havanın - derecelere düştüğü yoğun yağış ve fırtına gibi olumsuzların yaşandığı Kocaeli’de Sedaş’ın verdiği mücadele takdire şayandır.Başta Gökmen Hasançebi ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner33