İSU Kartepe Şube Müdürlüğü yeni yerinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü Kartepe İlçe Müdürlüğü, 9 Mart Pazartesi gününden itibaren Fatih Sultan Mehmet Mah. Demokrasi Cad. No.65 Kartepe (Özel Bahçeşehir Koleji karşısı) adresinde inşaatı tamamlanan yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

İSU Kartepe Şube Müdürlüğü yeni yerinde

Genel Müdürlük ile 12 İlçede bulunan Şube Müdürlükleri ile hizmet veren İSU Genel Müdürlüğü, abonelerine modern ve çağdaş işletmecilik hizmeti sunmak için hizmet bina ve şantiyelerini bir bir yeniliyor.

Kurumun Kartepe Şube Müdürlüğü mevcut binasında kiralık olarak hizmet veriyordu. Bu binanın sanayinin içinde kalması ve yerleşim alanlarının dışında olmasının yanısıra vatandaşlarda ulaşımda problem yaşıyordu. Binanın yetersiz kalmasını da göz önünde bulunduran İSU Genel Müdürlüğü, Fatih Sultan Mehmet Mah. Demokrasi Cad. No: 65 Kartepe adresinde yeni bina inşa etti.

Kartepe Şube Müdürlüğü yeni hizmet binası, toplam 3278 metrekare arsa içinde iki katlı ve toplam 890 m2 kare kapalı alan üzerinde inşa edildi. Yeni bina, 3.830 milyon liraya mal oldu. Köseköy bölgesinde yapılan ve ulaşım hattı üzerinde bulunan Kartepe Şube Müdürlüğünde park sıkıntısı yaşanmıyor.

Kartepe Kaymakamlığı, Kartepe Belediyesi gibi kamu kuruluşlarına da yakın olan Kartepe Şube Müdürlüğünün yeni hizmet binasında abonelik işlemleri, tahsilat ödemeleri gibi her türlü işlem yapıldığı  abonelerine geniş ve ferah bir alanda hizmet sunacak.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner11

banner21

banner34

banner9

banner12

banner20

banner33