Gebze Medicalpark’ta 150 liraya kan tahlili

Gebze’de faaliyet gösteren ve açıldığı günden bu yana sağlık hizmetlerinde fahiş ve yüksek fiyat uygulamasından dolayı sürekli eleştiri alan kurumlaerın başında gelen MedicalPark Gebze Hastanesi’nden yeni bir şikeyet daha geldi.

Gebze Medicalpark’ta 150 liraya kan tahlili

Gebze’de faaliyet gösteren ve açıldığı günden bu yana sağlık hizmetlerinde fahiş ve yüksek fiyat uygulamasından dolayı sürekli eleştiri alan kurumlaerın başında gelen MedicalPark Gebze Hastanesi’nden yeni bir şikeyet daha geldi. Gazetemizi arayan çok sayıda vatandaş, Kan Grubu belgesi alanlardan kişi başına 150 lira para istendiğini ileri sürdüler.

MUAYENE Mİ YAPIYORSUNUZ?

Gazetemize konuşan bir vatandaş, “ Resmi bir kurumdan belge için kan grubu belgesi istendi bende bu hastaneye gittim ve kan grubumu gösteren belge almak istediğimi söyledim. Görevli bana tamam diyerek vezneye 150 lira para yatırmamı isteyerek daha sonra analizin ardından kan gurubu belgemi vereceğini söyledi. Bende bu yüksek fiyat için Benden muayene ücreti mi alıyorsunuz alt tarafı bir kan gurubu belgesi diyerek oradan ayrıldım” dedi. Hastanenin sadece kan grubu belgesinden 150 lira istemesi şaşkınlık yarattı.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner217

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33