banner219

Yeni Parti'nin sitesi hazır

Ahmet Davutoğlu tarafından kurulacağı söylenilen yeni bir parti ismi ile bir site kuruldu. Peki site neden kuruldu ve sitede ne yazıyor?

Yeni Parti'nin sitesi hazır

Abdullah Gül ve Davutoğlu’nun yeni parti kurma iddialari gün geçtikçe gerçek olarak yerini alırken şimdide bir site açıldı.

SİTE KURULDU
Davutoğlu ve ekibinin yeni bir parti kuracağı yönündeki iddiaları güçlendirecek gelişme bugün yaşandı. "yenibirparti.org" adıyla kurulan site, yayına girdi. Sitede dış politika için "Süper güç Türkiye" sloganının yer alması da dikkat çekti.

Kamuoyunda tam bunlar konuşulurken de dikkat çeken bir girişim yaşandı. İnternet üzerinden ‘Yenibirparti.org’ adlı internet sitesi yayın yapmaya başladı. Parti ‘Biz kimiz’ kategorisinde ‘Kendisini merkez sağda konumlandıran ve dört eğilimi bir araya getirecek olan partimizin kuruluş çalışmaları devam etmektedir. Kurucu kadromuz ve partimizin ismi, politika ve vaatlerimizin kadromuzun gölgesinde kalmaması için stratejik bir tercih olarak uygun göreceğimiz tarihe kadar açıklanmayacaktır’ifadesine yer verdi. Şu anda isimlerin açıklanmaması, bunun yerel seçimler için değil 2023 seçimleri için atılan bir adım olduğunu göstermektedir.

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner216

banner9

banner12

banner20

banner33