Nebahat Teyze kalp krizi geçirdi

Gebze Eşrafından, Şahinler Ailesi'nin Büyüklerinden, Bölgemizin tanınmış siyasetçilerinden Adalet Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Şahinler'in Anneleri Nebahat Şahinler kalp rahatsızlığı geçirdi. Dün önce Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Nebahat Teyze daha sonra MedicalPark Hastanesi'nde müşahade altına alındı.

Nebahat Teyze kalp krizi geçirdi

Gebze Eşrafından, Şahinler Ailesi'nin Büyüklerinden, Bölgemizin tanınmış siyasetçilerinden Adalet Partisi Eski Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Şahinler'in Anneleri Nebahat Şahinler kalp rahatsızlığı geçirdi. Dün önce  Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne sevk edilen Nebahat Teyze daha sonra  MedicalPark Hastanesi'nde müşahade altına alındı.

DURUMU CİDİYETİNİ KORUYOR

Rahatsızlanmasının ardından Annesini biran bile yalnız bırakmayarak yanında bulunan  Halil İbrahim Şahinler, annesinin durumu hakkında gazetemize bilgi verdi. Şahinler:

" Annemin yapılan tetkiklerinden kalp krizi geçirdiği belirlendi , ancak anjiyo olabilmesi için  karaciğer ve böbrek fonksiyonlarının da normal olması gerekiyor ancak bu konuda da sıkıntı yaşıyoruz ve şu anda anjiyo da yapılamıyor. Dün geceden beri düşen tansiyonu yükseltildi, bekliyoruz. Allah'a duacıyız" dedi.

Nebahat Teyze'ye acil şifalar, yakınlarına da kolayalıklar diliyoruz. YILMAZ IŞIK

Yüksel Ercan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner203

banner8

banner11

banner21

banner34

banner202

banner9

banner12

banner20

banner33