banner577

İYİ Partili gençlerden örnek davranış

İYİ Parti Başiskele İlçe Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Batuhan Işık, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Kalyoncu ve yönetimi Ramazan boyunca yaptıkları faaliyetlerde, üniversite öğrencileri de unutmadı.

İYİ Partili gençlerden örnek davranış

 Kocaeli Üniversitesi Kullar Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile iftarda bulustu. 100 e yakin üniversite öğrencinin katıldığı iftara vize sınavları nedeniyle katılamayanların  ise evlerine yemek gönderildi.


Gençlik politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı İlknur Batır Gezer ve İl Gençlik Politikaları Başkanı Gökçe Nesli Kondu, Başiskele Teşkilat Başkanı Ahmet Suiçmez, Toplamsal Politikalardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Seymen ve Başiskele İlçe Yönetim Kurulu üyesi Sezer Ömer’inde  katıldığı iftarda , İYİ Parti Başiskele İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar, "Gençlerimle gurur duyuyorum çalışmalarından çok memnunum. Ayrıca bölgemizde öğrenim gören üniversite ögrencileriyle birlikte olmaktan mutluluk duyduk. Öğrencilerimiz geleceğimizdir. Her biri bizim için çok değerli" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner327

banner515

banner326