Tech Istanbul’da başvurular başladı Tech Istanbul’da başvurular başladı

DDC YÖNETİMİ TAM KADRO

Başkan Büyükgöz'e nezaket ziyareti  gerçekleştiren DDC Grup ve DDC Makina Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk,  yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hayırlı olsun temennisinde bulundu.  Yaklaşık kırkbeş dakika süren ziyarette ; satıştan sorumlu yönetim kurulu üyesi  Akın  Ertekin, satınalmadan sorumlu yönetim kurulu üyesi Alp Birkan,  finanstan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Yılmaz ve DDC Grup Hukuk Müşavirlerinden Av. Cem Özdemir  ile Öztürk'ün danışmanları da hazır bulundu.

YK BAŞKANI ÖZTÜRK TEBRİK ETTİ

31 Mart'ta gerçekleşen yerel idareler seçimlerinde ikinci kez Gebze Belediye Başkanlığını kazanan Zinnur Büyükgöz'ü kutlayan DDC  Grup YK Başkanı Muhammet Öztürk , karşılıklı fikir alışverişinin geçtiği  buluşmada, '' Sizi yakından tanıyoruz, çalışmalarınızı biliyoruz.  Yeniden seçilmiş olmanızı tebrik ediyoruz.'' dedi.

DDC'NİN HEDEFLERİNİ ANLATTI

DDC Grup hakkında  detaylı bilgiler  de veren Muhammet Öztürk, daha sonra şöyle devam etti ; '' Bizler  ülke ve bölge  ekonomimize farklı   alanlardaki  yatırımlarımızla katkı sunuyoruz. Bir fabrikamız da Çayırova'da bulunuyor.  DDC Makina sektöründe ilk ikide yer alıyor. DDC Enerji , DDC Reklam, DDC Lojistik ve HM Dış Ticaret şirketlerimizle ülkemize katma değer kazandırıyoruz. Yakın gelecek planlarımız içerisinde tüm iştiraklarimizi aynı binada toplayacak  yeni bir fabrika yapmakta var.  ''

DDC MAKİNE NE İMAL EDİYOR

Ziyarette DDC Makina'nın üretim ve  dünya sıralamasındaki yerini ise  yönetim kurulu üyesi  Akın Ertekin  dile getirdi. Ertekin, '' Kağıt havlu türü üreten fabrikalara imalat makinesi üretiyoruz. Makinelerimizde tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peçete, dispenser peçete, garson peçete, z havlular,  ve kağıt mendil gibi ürünler imal ediliyor.  Türkiye'de, bu sektörde iki üreticiden birisiyiz. Dünya'da ise İtalya ile yarışıyoruz. ''  şeklinde bilgiler verdi.

BÜYÜKGÖZ 'DEN YAKIN İLGİ

DDC Grup yönetiminden faaliyetleri konusunda bilgiler alan ve yakın ilgi gösteren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz'de , ziyaretten  duyduğu memnuniyeti dile getirerek , DDC Başkanı ve heyetine  teşekkür etti. Başkan Büyükgöz , belediye çalışmaları konusunda  misafirlerini uzun uzun bilgilendirerek; Gebze'nin şehirleşmesi yönünde projeler gerçekleştirdiklerini, metronun önümüzdeki aylar faaliyete başlayacağını ,  sessiz devrim yaptıklarını  ve bölgemizde kurulan  üç OSB'nin oluşmasında  plan uygulamalarına katkı sunduğuna dikkat çekti. Sıcak bir ortamda geçen ziyaret, günün anısına fotoğraf çekilmesiyle sonlandı.

Editör: Yüksel Ercan