31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçim öncesi İzmit’te belediye başkanlığı yarışına Av.Mehmet Kamil Şirin ile katılacak olan İYİ Parti İzmit teşkilatına meclis üyeliği için müracaatlar devam ederken bugünde Mustafa Anayurtlu meclis üyesi adaylığı için başvurusunu tamamladı.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan 28.Dönem milletvekili genel seçiminde İYİ Parti Kocaeli’den milletvekili aday adayı olan ANAYURT yayınları sahibi iş insanı Mustafa Anayurtlu bugün İzmit Belediye meclis üyesi adaylığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

İZMİT’E HİZMET İÇİN ADAY OLDUM

Bugün öğlen saatlerinde İYİ Parti İzmit ilçe başkanlığına giderek evraklarını ilçe başkanı Ayşegül Babacan’a teslim eden Mustafa Anayurtlu “ Yaşadığımız ekmek yediğimiz İzmit’e hizmet borcumuz var, siyasette küçük makam büyük makam olmaz, bizde İzmit’e olan borcumuzu ödemek adına belediye meclis üyesi adaylığı için evraklarımızı kıymetli İlçe başkanımıza teslim ettik, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimde başkan adayımız Av. Mehmet Kamil Şirin ile birlikte gece gündüz demeden çalışacağız, Allah yardımcımız olsun” dedi.

İLÇE BAŞKANI BABACAN’DAN TEŞEKKÜR

Vali  Şükrü Çakır İYİ Parti İzmit belediye meclis üyeliği için başvurdu Vali  Şükrü Çakır İYİ Parti İzmit belediye meclis üyeliği için başvurdu

Başvuru sırasında konuşma yapan İYİ Parti İzmit llçe başkanı Ayşegül Babacan’da yaptığı konuşmada “İYİ Parti Meclis Üyesi Aday adayı olarak bizimle yol yürümeye karan veren, 28. Dönem Kocaeli Milletvekili vekili aday adayı Sayın Mustafa Anayurtlu, başvurusunu İlçe Başkanlığımıza ilettiler. Kendilerine cesaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, kentimiz ve partimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.