Boks heyecanı Darıca’da yaşanacak Boks heyecanı Darıca’da yaşanacak

Darıca'nın geleceği için adaylığını koyan İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı Mimar Özhan Aşkın Öztürk, şehrin dertlerini dinlemek ve çözüm üretmek için sokak sokak geziyor.

Bugünlerde, Darıca'nın çeşitli bölgelerinde esnaflarla ve pazarcılarla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinleyen Öztürk, şeffaflık ve ulaşılabilirlik konularında da önemli açıklamalarda bulundu.

"Darıca'nın geleceği için buradayız ve halkımızın sesini duymak bizim için kritik öneme sahip" diyen Öztürk,"Makam odasının kapısını kaldırmak suretiyle, halkımızın doğrudan sesine kulak verecek ve herkesin sorunlarına çözüm üretmek için çaba göstereceğiz" dedi.

Darıca'nın karşı karşıya olduğu sorunları çözmek ve şehri daha yaşanabilir hale getirmek için adım atan Mimar Özhan Aşkın Öztürk şunları söyledi:

Yollarımızı yeniden yapılandırarak, trafik sorununu çözmek, park ve yeşil alanları artırmak, kültürel etkinliklere ve spor faaliyetlerine destek vermek için çaba göstereceğiz. Ayrıca, eğitim, gençlik ve kadın girişimciliği gibi alanlarda projeler geliştirerek Darıca'nın potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracağız.

Ancak bu değişim, yalnızca benim veya İYİ Parti'nin çabalarıyla gerçekleşmeyecek. Bu, hepimizin bir araya gelerek, Darıca için çalışma ve mücadele etme zamanıdır. Haydi Darıca, Yüzünü Güneşe Dön.