banner385

Mehmet Dinç, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Belediye meclis üyesi Mehmet Dinç Başkan yardımcılığı görevine getirildi

Mehmet Dinç, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Oldu

Gebze Belediye Meclis Üyesi Mehmet Dinç Gebze Belediye başkan yardımcısı oldu.

Belediye başkanı Zinnur Büyükgöz'ün talebi ile Gebze Beeldiye başkan yardımcısı olan Mehmet Dinç'e hangi birimlerin bağlanacağıda belli oldu.

Mehmet Dinç'e bağlı birimler:

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ( Muharrem Baltacıoğlu)

Ruhsat ve Denetim Müddürlüğü ( Erhan Horoz) 

Dış İlişkiler Müdürlüğü (Senay Altıntaş)

Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü ( Kemal Tetik)

MEHMET DİNÇ KİMDİR..?

1985 Gebze doğumlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Yıldız Teknik Üniversitesi inşaat Önlisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Daha sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesi Yapı Deprem Yüksek Lisans,  Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans eğitimimi tamamlamıştır. İş Güvenliği Uzmanlığı ve SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme alanlarında uzmanlıklarını tamamlamıştır. 45 yıldır gebzede ticaret yapan bir ailenin ferdi olarak ilçemizde  inşaat ve geri dönüşüm sektöründe faaliyet göstermektedir.

Ak Parti Gençlik Kollarında  görev yapmış, Ak Parti Yedek Yönetim Kurulu üyeliği yapmış, Genç Müsiad Gebze yönetim kurulu üyeliği yapmış Gebze Trabzonlular Derneği yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 15:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özkan yılmaz
Özkan yılmaz - 3 hafta Önce

İlla Trabzonlu olmak mı lazim bir görev almak için.. imar müdür Trabzonlu.. yardımcılar Trabzonlu.. akp ilçe başkanı Trabzonlu. Ayıp ya

SIRADAKİ HABER

banner327

banner326