Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

- Ligde 37. hafta maçları yapıldı- Balıkesirspor'un ardından NasaDoge Menemenspor, Kocaelispor ve Bursaspor'un küme düşmesi kesinleşti- Royal Hastanesi Bandırmaspor, İstanbulspor ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un ardından Eyüpspor da play-off'u garantiledi

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'de 37. hafta maçları yapıldı.

Ligde normal sezonun bitimine bir hafta kala Balıkesirspor'un ardından NasaDoge Menemenspor, Kocaelispor ve Bursaspor'un ligden düşmesi kesinleşti.

Bereket Sigorta Ümraniyespor ve MKE Ankaragücü'nün ardından Spor Toto Süper Lig'e yükselecek üçüncü ekibin belli olacağı play-off'ta yer alacak takımlar da netleşti.

Royal Hastanesi Bandırmaspor, İstanbulspor ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un ardından Eyüpspor da play-off'u garantiledi.

Ligin 37. haftasında alınan sonuçlar şöyle:

MKE Ankaragücü-Beypiliç Boluspor: 1-2

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altaş Denizlispor: 0-0

Altınordu-Balıkesirspor: 2-1

Manisa FK-Tuzlaspor: 4-1

Eyüpspor-Kocaelispor: 2-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Keçiörengücü: 2-2

Yılport Samsunspor-İstanbulspor: 0-0

NasaDoge Menemenspor-Gençlerbirliği: 1-3

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bursaspor: 4-2


- Puan durumu


Spor Toto 1. Lig'de 37. hafta karşılaşmalarının ardından oluşan puan durumu şöyle:



OGBMAYAv.Puan1.BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR352078603525672.MKE ANKARAGÜCÜ352078543024673.İSTANBULSPOR3517810574017594.ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR3418412523220585.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR3516109554015586.EYÜPSPOR351412953449547.TUZLASPOR3513101243403498.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ361471545441499.YILPORT SAMSUNSPOR35121211504464810.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ35139134445-14811.GENÇLERBİRLİĞİ35146154250-84812.BEYPİLİÇ BOLUSPOR35138144043-34713.ALTAŞ DENİZLİSPOR35137154250-84614.ADANASPOR35129143940-14515.ALTINORDU35143184460-164516.BURSASPOR34118154049-94117.KOCAELİSPOR35118163648-124118.NASADOGE MENEMENSPOR35814134256-143819.BALIKESİRSPOR3533292674-4812


- 38. hafta


Ligde 38. ve son haftanın maç programı şöyle:

Beypiliç Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Stadı henüz belli değil)

İstanbulspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

Gençlerbirliği-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Eryaman)

Bursaspor-NasaDoge Menemenspor (Bitci Timsah Park)

Altaş Denizlispor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Denizli Atatürk)

Balıkesirspor-Eyüpspor (Balıkesir Atatürk)

Kocaelispor-Adanaspor (Kocaeli)

Ankara Keçiörengücü-MKE Ankaragücü (Aktepe)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326