banner423

Bursa'da Balkantürk'ten Nilüfer ziyareti

Bursa'da Balkantürk'ten Nilüfer ziyareti

Balkantürk Eğitim Vakfı Başkanı İlhan Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa'da Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret ederek çeşitli alanlarda ortak çalışmaların altına imza atmak istediklerini açıkladı.BURSA (İGFA) - Bursa'da Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Balkantürk Eğitim Vakfı Başkanı İlhan Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni Halk Evi’ndeki makamında ağırladı.

Vakfın çalışmalarını Başkan Turgay Erdem ile paylaşan İlhan Uslu, birlikte projeler gerçekleştirmek istediklerini de dile getirdi.

İhtiyaç sahibi aile ve çocuklara çeşitli konularda destek olduklarını ifade eden Uslu, kırsal mahallede yaşayan, sizlerin belirleyeceği ihtiyaç sahibi çocuklara tablet desteğinde bulunabileceklerine dikkati çekerek, "Önümüzdeki dönem önceliğimiz, devam eden burslarımız ve kız öğrencilerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan barınma sorununa çözüm getirecek olan yurt projemiz ” dedi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erdem ise, Balkantürk Eğitim Vakfı Başkanı İlhan Uslu ve yönetimine başarı dileklerini ileterek, . ortak projeler için gerekli çalışmayı yapacaklarını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326