KASKİ'den Tomarza açıklaması

KASKİ'den Tomarza açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü’nün Tomarza ilçesinde kanalizasyon ve içme suyu hattı çalışmaları devam ederken, muhtarlar, ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a teşekkür etti.

KAYSERİ (İGFA) - KASKİ Genel Müdürlüğü, kent merkezi ile ilçelerde ihtiyaç önceliğine göre çalışmalarını sürdürüyor. İçme suyu ve kanalizasyon hatlarının rehabilitasyonu ile yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarının ayrıştırılması başta olmak üzere, ilçelerdeki altyapı ağlarının yenilenmesi yönünde de önemli adımlar atılıyor. 

Bu kapsamda Tomarza ilçesinde ihtiyaca göre belirlenen projeler sırasıyla hayata geçiriliyor. Ekipler, muhtelif bölgelerde kanalizasyon ve içme suyu şebeke hattı imalatlarına hız verdi. İmalatların yanı sıra ekonomik ömrünü tamamlayan mevcut hatlar yenilenerek, kış mevsiminde oluşabilecek riskler ortadan kaldırılıyor. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç merkez ve ilçelerde hem üst, hem de altyapı ile ilgili en ufak bir eksiklik kalmayana kadar çalışmaların süreceğini kaydetti. 

En yakından en uzak ilçeye kadar aynı ölçüde hizmet götürebilmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, "KASKİ ekiplerimiz, imkân doğrultusunda her ilçeye eşit miktarda hizmet için gayret gösteriyorlar. Altyapıya verdiğimiz önemi, uygulamaya koyduğumuz ve gerçekleştireceğimiz birbirinden değerli projeler ile gösteriyoruz. İnsana yapılan yatırım geleceğe atılan önemli bir adımdır" dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner327

banner326