İYİ Parti Gebze Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. Binlerce partilinin katıldığı açılışta Gebze Belediye Başkan Adayı Sadık Güvenç'e coşkulu bir kalabalık destek verdi.

Lütfü Türkan: Gebze en İYİsini hak ediyor!

Açılışa Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İl Başkanı Nusret Acur, Gebze Belediye Başkan adayı Sadık Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Gencay Yıldıztekin, Gebze İlçe Başkanı Uğur Demir, Çayırova adayı Şevki Demirci, Darıca adayı Özhan Öztürk, il ve ilçe yöneticileri, partililer katıldı.

detail-photo-fancybox-0

Milletvekili Lütfü Türkkan, Gebze'yi Gebzeli Belediye Başkanı Sadık Güvenç'in yöneteceğini söyledi. Türkan "Gebze Belediye Başkan Adayımız Sadık Güvenç’in SKM açılışını; İl Başkanımız Nusret Acur, GİK Üyemiz Gökçe Nesli Kondu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Gencay Yıldıztekin, Çayırova Belediye Başkan Adayımız Şevki Demirci, Darıca Belediye Başkan Adayımız Özhan Aşkın Öztürk, İl ve İlçe Yöneticilerimizle birlikte yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirdik. Bugün her şey ortaydı. Gebze Sadık Güvenç’le İYİ olacak. Çünkü Gebze en İYİsini hak ediyor" ifadesini kullandı.

Gebze'nin değişime hazır olduğunu ve tarafsız belediye başkanlığı yapacağını belirten Sadık Güvenç, “Kapım herkese açık olacak. Herkese eşit ve adil hizmet götüreceğim. Belediye’nin tek kuruşunu heba etmeyeceğim. Kapım hepinize açık olacak. Size namus ve şeref sözü veriyorum” şeklinde konuştu. Açılışa gecikmeli olarak katılan İYİ Parti Kocaeli Belediye Başkan adayı Gencay Yıldıztekin’de Kocaeli7nin değişime hazır olduğunu belirterek Gebze’de Gebze, Çayırova, Darıca’da destan yazacaklarını İYİ Parti belediye başkan adaylarının seçimleri zaferle noktalayacağını, Kocaeli’nin büyükşehir başta olmak üzere büyük bir değişim yaşayacağını kaydetti.

Gebze'de Başkan Büyükgöz'den istişarelere devam Gebze'de Başkan Büyükgöz'den istişarelere devam