GTÜ'de 10. Bilim ve Teknoloji Günleri başlıyor

10.Bilim ve Teknoloji Günleri 10-11-12 Ekim’de Gebze Kültür Merkezi’nde yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

GTÜ'de 10. Bilim ve Teknoloji Günleri başlıyor

Etkinlik ile ilgili olarak GTÜ'den yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi.

10.Bilim ve Teknoloji Günleri 10-11-12 Ekim’de Gebze Kültür Merkezi’nde yüz yüze olarak gerçekleştirilecektir. 10 Ekim Salı günü 10:00'da başlayacak olan 10.Bilim ve Teknoloji Günleri; kendi alanında öncü birçok firmanın katılımıyla 3 gün boyunca sürecek ve 12 Ekim Perşembe günü sona erecektir. Her yıl iş dünyasının birbirinden önemli isimlerin katıldığı Bilim ve Teknoloji Günleri'nde, 21 şirket ve C-Level yöneticileriyle "Değer" konsepti ile sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Havelsan Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek etkinliğimizde; Havelsan, Aselsan,Tusaş,Vestel, Vakıf Katılım, IBM, Pepsico, Anadolu Grup, Anadolu ISUZU, Zorlu Holding, P&G, CarrefourSA, Assan Alüminyum, Logo Yazılım, Beymen, Prometeon, TurkNet, Google, Eczacıbaşı Gebze Ticaret Odası ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi şirketlerinin bizlerle olacaktır. Ülkemizde yaşanan büyük felaketin sarsıcı izlerini unutmamak ve anmak adına Deprem Panelimiz yer almaktadır.

ETKİNLİK TÜM ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ.
Etkinliğimiz katılım belgeli olup, tüm öğrencilere ücretsizdir! Değere ortak olmak için https://bilimveteknolojigunleri.com/ adresinden (okul mailinle giriş yaparak ücretsiz olarak) biletini almayı unutma!

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2023, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner516