Spor bakanı Osman Aşkın Bak, Darıca'ya geliyor

Nenehatun Ahmet Çalık Amatör Spor Kompleksi açılıyor

Spor bakanı Osman Aşkın Bak, Darıca'ya geliyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Darıca Belediyesi işbirliğinde yapımı tamamlanarak hizmete giren Nenehatun Ahmet Çalık Spor Kompleksi, 14 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın katılımıyla açılıyor.

Darıca ve Türk sporuna yeni yıldızların kazandırılmasına imkan sağlaması için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ve Darıca Belediyesi’nin işbirliğinde kısa bir süre önce tamamlanarak amatör spor kulüplerinin hizmetine sunulan Nenehatun Ahmet Çalık Amatör Spor Kompleksi için 14 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da resmi açılış töreni düzenlenecek.

BAŞKAN BIYIK’TAN DAVET VAR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın ev sahipliğinde düzenlenecek açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile birlikte bölge protokolü de katılacak. Söz verdikleri bir projeyi işbirliği içinde Darıca’ya kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Darıca Belediyesi işbirliğinde yapımını tamamlayarak amatör sporların hizmetine sunduğumuz ve Milli Sporcu Ahmet Çalık’ın adını verdiğimiz spor kompleksimizin açılış törenini Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz. Darıca’mıza değer katan ve geleceğin yıldızlarını yetiştirmesini planladığımız eserin açılışına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bir kez daha ilçemize ve gençlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner327

banner613

banner326