Casper Nirvana, ihtiyaçlara All In One bilgisayarlarla cevap veriyor

-AIO bilgisayarlar, sahip olduğu özellikleriyle işlevsel ve dengeli kullanım sunuyor

Casper Nirvana, ihtiyaçlara All In One bilgisayarlarla cevap veriyor

İSTANBUL (AA) - Casper Nirvana kullanıcıların ihtiyaçlarına All In One (AIO) bilgisayarlarla cevap veriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, güçlü donanımların trend tasarımlarla buluşması bugünün bilgisayarlarının olmazsa olmazını oluşturuyor. Ayrıca performans, ergonomi ve düşük enerji tüketimi de genel olarak bireysel ve kurumsal tüketicilerin bir bilgisayar tercihindeki önemli kriterleri arasında yer alıyor.

Ev ya da ofis ortamlarında kullanımı gün geçtikçe artan All in One yani tümleşik bilgisayarlar da bu nedenlerle kullanıcıların tercih radarında olmaya devam ediyor. Casper da Nirvana ile son yıllarda her alanda kullanılabilen esnekliğe sahip olmasıyla popülerliği artan tümleşik bilgisayarların sunduğu faydalara dikkati çekiyor.

- AIO bilgisayarlar her alana uyumlu işlevsel kullanım sunuyor

Laptop ve masaüstü modellerine alternatif olarak geliştirilen All in One bilgisayarlar, sunmuş oldukları avantajlarla çoğu kullanıcı için ideal bilgisayarı oluşturuyor. Tüm bileşenlerin bir arada bulunduğu, kasa, ekran ve bağlantı kablosu karmaşasından kullanıcıları kurtararak tek ekran üzerinden tüm işlemlerin yapılmasına imkan tanıyor.

Masaüstü modellerle benzer yapıda olmalarına karşı çok daha kompakt olan ve alandan tasarruf sağlayan AIO bilgisayarlar, sahip olduğu özellikleriyle işlevsel ve dengeli kullanım sunuyor. Satın alındıktan sonra dakikalar içerisinde kullanmaya başlanabilen bu özel modellerin birçok avantajı da mevcut.

AIO bilgisayarların avantajları şu şekilde sıralanıyor:

"Çok az yer kaplıyorlar: Tümleşik bilgisayar modellerinin geliştirilmesinde ise yer tasarrufu göz önünde bulunduruluyor. Böylece çok daha az bir alanda çalışma imkanı sağlayabiliyor.

Portatif ve taşınabilir masaüstü deneyimi sunuyor: Uzaktan çalışmayla birlikte masaüstü performansının taşınabilir olması da önemli kriterler arasında yer alıyor.

İhtiyaçlara uygun özelleştirilebiliyor:Casper, kullanıcılarını trend tasarımlarla buluşturduğu ve Intel® Core™ i9'a kadar işlemci çeşitliliğine sahip Nirvana AIO modelleriyle performans ve verimlilik için gereken bilgisayarları tüketicilere sunabiliyor.

Geniş ekran deneyimi ve ergonomik kullanımları oluyor: Casper Nirvana AIO bilgisayarlar ile uzun saatler boyunca çalışmak mümkün olurken bu sürede kullanıcı sağlığı için mavi ışık koruması sağlanıyor. Nirvana A600 ve Nirvana A700 ile bu alandaki yeni bilgisayarlarını satışa çıkaran Casper, yeni iki modelindeki 23.8" FHD IPS ekran, 250 NIT parlaklık ve geniş görüntüleme açısı ile kullanıcılara geniş ekran deneyimini sunarken ayarlanabilir stant özelliğiyle de ergonomik kullanım sağlıyor.

Enerji tasarrufu sağlıyor: Yeni All in One bilgisayar modelleri enerji tasarrufunda da ön planda. Daha sessiz, daha az yerde daha iyi bir performans sunan AIO modelleri hem bireysel kullanıcıların hem de kurumların bu alanda ciddi tasarruflar sağlamasına yardımcı oluyor. Casper Nirvana bu konuda da yüzde 89 adaptör verimliliği ve Energy Star sertifikasını yeni modellerinde sunuyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner326