Oppo Enco Air2 Türkiye'de satışa sunuldu

- Oppo Enco Air2, kullanıcılara sürükleyici bir ses deneyimi yaşatmak için güzel bir kombinasyon olan derin ve güçlü baslarla, kaliteli orta ses ve tizler sunuyor

Oppo Enco Air2 Türkiye'de satışa sunuldu

İSTANBUL (AA) - Oppo, yeni gerçek kablosuz kulaklık modeli Enco Air2'yi Türkiye pazarında tüketicilerle buluşturdu.

Oppo, birçok ses efekti özelliğinin yanı sıra 13,4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air2, gerçek kablosuz kulaklıklarda yeni bir kalite standardı belirliyor.

Yeni kulak içi kulaklıklar, bir önceki modelden miras aldığı ikonik ve çok sevilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdürüyor.

24 saat uzun pil ömrü, Bluetooth 5.2 iletimi ile çift kulaklı düşük gecikme süresi, TÜV Rheinland sertifikalı yüksek performans ve düşük gecikme, akıllı kontroller ve daha fazlasıyla Oppo Enco Air2, kullanıcıların kaliteli ses, büyüleyici estetik ve pratik kullanımla ilgili ihtiyaçlarını tamamen karşılayacak.

Temel bir kullanıcı ihtiyacı olan ses kalitesi, Oppo'nun sunduğu deneyimin odak noktasını oluşturuyor. 13.4 mm kompozit titanize diyafram sürücülere sahip Oppo Enco Air2, kullanıcılara sürükleyici bir ses deneyimi yaşatmak için güzel bir kombinasyon olan derin ve güçlü baslarla, kaliteli orta sesler ve tizler sunuyor.

Kulaklıklarda ayrıca bas performansını daha da geliştirmek için Bas Güçlendirici bulunuyor. Bu kulaklıklar pop, rock veya elektronik türlerinde canlı bir konser keyfi yaşatmayı hedefliyor. Oppo, kaliteli müzik arka planına ve ses ayarları yapmakta güçlü bir geçmişe sahip. Oppo Blu-ray akustik uzmanlarının çabalarının bir sonucu olarak Oppo Enco Air2, kullanıcılara son derece dengeli bir ses, bas güçlendirme ve net vokaller olmak üzere iki yeni Enco Live ses efekti sunuyor.

- Basınç aşınma deneyleriyle test edildi

Oppo Enco Air2'nin yarı saydam kutu kapağı tasarımı, kullanıcılarına dikkati çekmek üzere tasarlandı. Önceki modelde oldukça beğenilen yarı saydam kutu kapağı tasarımını sürdüren Oppo, şeffaf görünen şarj kutusu ile kulaklıklara canlılık ve bireysellik katıyor.

Her biri yalnızca 3,5 gr hafifliğinde olan kulaklıkların kulak kanalı ve kulağın diğer yerlerine uyguladığı basınç, aşınma deneyleriyle test edildi.

​​​​​​​Oppo Enco Air2 gerçek kablosuz kulaklıkla, şarj kutusu olmadan 4 saate kadar, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar müzik dinlenebiliyor. Kulaklık, Bluetooth 5.2 iletimi ile çift Kulaklı düşük gecikme süresi sunuyor. Kullanıcılar, düşük gecikmeli moda geçmek için sadece kulaklığa 3 kez dokunarak oyun modunu etkinleştirebiliyor.

Oppo Enco Air2'de TÜV Rheinland "Yüksek Performans" ve "Düşük Gecikme Sertifikası" da bulunuyor. Mobil oyunları oynarken veya dizi izlerken, Oppo Enco Air2'nin sertifikalı düşük gecikmeli performansı, geleneksel kablolu kulaklıklarla aynı deneyimi yaşatıyor.

- Akıllı dokunmatik kontroller

Aramalardaki ses kalitesi konusunda Oppo Enco Air2, yapay zeka gürültü önleme özelliği ile donatıldı. Bu sayede, gürültülü bir ortamda bile karşı taraf sesi net bir şekilde duyabiliyor. Kulak içi kulaklıklar ayrıca, güncellenen akıllı dokunmatik kontrollere de sahip. Farklı dokunma süreleri, kullanıcılara çeşitli pratik kontroller sunuyor. Eller serbest kullanım rahatlığı kapsamında Oppo akıllı telefon kullanıcıları, bu kulaklık ile uzaktan kamera kontrolü de yapabiliyor.

Mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Air2'nin, Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.099 TL.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner327

banner613

banner326