Akşener, Sadık Güvenç’in adaylığını resmileştirdi

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimde İYİ Parti Gebze belediye başkan adayı olmak için aylardır çalışmalarını sürdüren Sadık Güvenç’in adaylığı tescillendi.

Akşener, Sadık Güvenç’in adaylığını resmileştirdi

TBMM GRUP TOPLANTISNDA

İYİ Partinin bugün yapılan grup toplantısında Genel başkan Meral Akşener, Sadık Güvenç’i İYİ Parti Gebze belediye başkan adayı olarak ilan eti.

ADAYLIĞI RESMİLEŞTİ

Dün gece beraberinde İYİ Parti Kocaeli İl başkanı Nusret Acur, Gebze ilçe başkanı Av.Uğur Demir ve bir grup partili ile Ankara’ya giden Sadık Güvenç bugün İYİ Partinin TBMM’deki grup toplantısına katıldı.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ.

Toplantı sırasında İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener tarafından Gebze belediye başkanı olarak açıklanan Sadık Güvenç  “ An itibarı ile Gebze belediye başkan adaylığımız genel başkanımız tarafından ilan edilmiştir, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçim için zaten aylardır çalışmalara başlamıştık, Adaylığımızın  resmileşmesinden sonra Gebze’ye döner dönmez vites yükseltip  seçimi kazanmak için daha üstün bir gayret ile çalışacağız, Bana güvenenleri mahcup etmemek adına tüm gayretimizi göstereceğiz, Allah yardımcımız olsun” diye konuştur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner326