İYİ Partili Aynacı: Unutulan Gölcük'ü ayağa kaldıracağız

Gölcük İYİ Parti ilçe Başkanı İsmail Aynacı, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer'i vaat edip yapılmayan projeler hakkında eleştirdi.

İYİ Partili Aynacı: Unutulan Gölcük'ü ayağa kaldıracağız

İYİ Parti Gölcük ilçe Başkan İsmail Aynacı yaptığı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi


2018 DE İHALEYE ÇIKAN İZMİT GÖLCÜK ARASI METRO NERDE BÜYÜKAKIN?
YIL 2023 ..
2017 yılında tamam deyip 2021 Yılında kazma vurulacak dediğiniz GÜNEY MARMARA OTOYOLU NERDE BÜYÜKAKIN?
Yıl 2023..
Gölcük Dörtyol'dan Maraşal F.Cakmak Caddesine inen bağlantı yolu nerde BÜYÜKAKIN?
Yıl 2023...
Başöğretmen Caddesi- Hisareyn-Ciftlik yolu Nerede BÜYÜKAKIN?

TÜM BUNLAR İLÇENE VERİLMİŞ SÖZLER İKEN NEDEN YAPILMAMISINA SESİZ KALIYORSUN Sn .Ali Yıldırım SEZER?

Artık gündemimiz Gölcük.
2024 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin hazırlıklarına İYİ Parti olarak geride bıraktığımız 4 yıl hazırlandık. Artık bu hazırlıkları ete kemiğe büründürme zamanı gelmiştir. İlçemiz 20 yıldır AKP tarafından yönetilmektedir. Her seçim öncesi yandaş basın ve medya gücünü kullanan iktidar Belediye seçimlerini anlamından çıkartıp vatandaşı genel seçim havasına sokup Yerel yönetimleri etkilemiştir. Seçimlerde şehrimize ait projelerin,alt yapının,vizyonun konuşulmasına müsade etmeden hükümete bağlı bir yönetim olması gerektiğine ikna edip Belediyeleri kazanmayı başarmışlardır. Lakin Artık GÖLCÜK halkını kandırmalarına müsade etmeyeceğiz..

Yine Gölcüklüleri kandırabilecekmidir?

Geldiğimiz nokta da ilçemizin nüfusu 200 bine yaklaşmasına rağmen aynı oranda vizyonunu arttıramamis geçmiş, yıllarını arar hale gelmiştir. Geride bıraktığımız 4 yılda halkımızın daha huzurlu yaşayabilmesi için eksikleri defalarca dile getirdik. Bunlar biri ilçemizin ortasından geçen D-130 karayolu ve bu yolda sabah ve akşam saatlerinde oluşan trafiktir. Yıllardır gündemde olan bir GÜNEY MARMARA OTOYOLU hala sessizliğini korumaktadır. 2018 yerel seçim öncesi tüm Kocaeli basınında İZMİT-GÖLCÜK METRO hattı ne hikmetse seçim sabahı unutulmuştur.
Tahir BÜYÜKAKIN başta olmak üzere Ali Yıldırım SEZER bu seçimde METRO hattı hayırlı olsun deyip yine Gölcük'lüleri Kandırabilecek midir?

Artık müsade etmeyeceğiz

Gerçi kendi siyasi partileri seçim öncesi Gabarda Petrol, Karadeniz'de Doğalgaz, Dağlarda Altın madenleri bulduk deyip seçim sabahı her ürüne Zam üstüne zam yapması gibi Kentimizin Belediye Baskanlari her seçim öncesi METRO hattı bulacaklar gibi durmaktadır.
Sn BÜYÜKAKIN ve Sn Sezer in bu halkı aldatmasina artık müsade etmeyeceğiz.

Unutulan Gölcük'ü ayağa kaldıracağız

İlçemizde bir çevre yolu oluşması için projelerimizi halkimiza sunacağız. İYİ Parti nin Gölcük Belediyesi'nden ilk heflerinden biri bu projeleri ciddiyetle konuşulur hale getirip hayata geçirmeye çalışmak olacaktır. AKP iktidarının unuttuğu Gölcük'ü yeniden ayağa kaldıracağız"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner327

banner613

banner326