Nusret Acur: Vatandaşımız cevap beklerken yetkililer Bakan peşinde

2 gündür İzmit genelinde sebebi bilinmeyen bir koku yüzünden vatandaş tedirgin olurken soruna çözüm bulunamayınca İYİ Parti Kocaeli il başkanı Nusret Acur yetkilileri hedef alarak çözüm bulunamamasını eleştirdi

Nusret Acur: Vatandaşımız cevap beklerken yetkililer Bakan peşinde

Konu ile ilgili olatrak İYİ Parti Kocaeli İl başkanı Nusret Acur şu açıklamayı yaptı:

Ne soluduğunu bilmeyen vatandaşlar, kokunun kaynağı için yetkililerden açıklama bekledi ancak neredeyse bütün yetkililerin bugün tek bir işi vardı; Bakan Nureddin Nebati’yi izlemek. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve AFAD ekipleri konuyla ilgili çalışmalara başlamasına rağmen halen kaynağın bulunamaması, TÜBİTAK uzmanlarının da devreye girmesine yol açtı; neredeyse 24 saattir kokunun kaynağı bulunamadı.

VATANDAŞ NE SOLUDUĞUNU BİLMİYOR

Ne soluduğunu bilmeyen vatandaş, yetkililerden açıklama beklemektedir. Oysaki yetkililer önce Fevziye Camii’nde sayın bakan ile Cuma namazını kılmış, daha sonra çay bahçesinde çayını içmiş, bir iki kendilerine yakın esnafı ziyaret etmiş, AK Parti il başkanlığında Kocaeli’yi övmüş, seçimi kazanacaklarını söylemiş, Kocaeli Ticaret Odası’nda iş insanlarına ‘ekonomimize güvenin’ mesajı vermiştir. 2 milyondan fazla vatandaşımız kokunun kaynağının nedenini beklerken bütün yetkililerimiz bakanımıza zaman ayırmıştır.

Bir kokunun kaynağını bile bulamayan, bunun için sadece yetkililerin görevlendirdiğini duyuran iş bilmez yöneticiler, çok yakın zamanda gidecek, halkımız İYİ’lik ile tanışacaktır. Millete hizmetkarlıkta milletin sorunlarını çözmeden gülerek fotoğraf paylaşan değil milletimizin sorunlarını çözerek milletimizle gülen bir iktidar çok yakındır.”

Nusret ACUR

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner667

banner612

banner327

banner666

banner613

banner516