İYİ Parti Körfez’de meclis üyeliği için istifa ettiler

İYİ Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcıları Fatih Öztürk, İrfan Körpe ve Zübeyde Çalık, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti

İYİ Parti Körfez’de meclis üyeliği için istifa ettiler

İYİ Parti’de 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde aday olmak isteyen ilçe başkanları ve yöneticiler için istifa süresi 1 Ekim itibariyle doldu. İYİ Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcıları Fatih Öztürk, İrfan Körpe ve Zübeyde Çalık, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi aday adayı olmak için görevlerinden istifa etti.

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İYİ Parti Körfez İlçe Başkan Yardımcılarımızdan Fatih Öztürk, İrfan Körpe ve Zübeyde Çalık, 31 Mart 2024’de yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde belediye meclis üyesi aday adaylığı için yönetim kurulunda yürüttükleri görevlerinden feragat etmişlerdir. Kendilerine bugüne kadar yaptıkları hizmetleri için teşekkür ediyor, ilçemize hizmet yolunda çıktıkları bu kutlu yolda da başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner327

banner613

banner326