Körfez Emniyet Müdürü Tırpan’a veda yemeği

Körfez İlçe Emniyet Müdürü görevini yürütürken Sivas’a atanan Abdullah Tırpan için veda yemeği düzenlendi. Başkan Söğüt, “Başarılı çalışmalarını Sivas’ta da sürdüreceğine inancımız tam” dedi

Körfez Emniyet Müdürü Tırpan’a veda yemeği

Körfez İlçe Emniyet Müdürü görevini yürüten ve son kararname ile Sivas’a atanan Abdullah Tırpan için Tütünçiftlik sahilinde bulunan Nazende Kafe ve Restoran’da veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar, Garnizon Komutanı Gökhan Güllüoğlu ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de katıldı.
VEDA ETTİLER
Yemekte ayrıca Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen İlker Yandı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Zehra Coşkun Salih, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Kocakaya ve kurum müdürleri yer aldı.
HEDİYE TAKDİM EDİLDİ
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Geldiği günden bu yana ilçemizin huzuru ve güvenliği için başarılı bir çalışma yürüten müdürümüz, Sivas’ta da en iyi şekilde çalışmalarını gerçekleştireceğine inancımız tam” dedi. Kaymakam Kalkar da Tırpan’a yeni görevinde başarılar dilerken, kendisine hediye takdiminde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner516