Bölgesinin en büyük endüstriyel reklam ve dijital baskı fuarına Kocaelili firmalar katılıyor

Endüstriyel reklam ve dijital baskı endüstrisinin bölgesindeki en büyük ticaret fuarı SIGN İstanbul, 21 Eylül Perşembe günü, Tüyap Beylikdüzü’nde 24. kez kapılarını açıyor.

Bölgesinin en büyük endüstriyel reklam ve dijital baskı fuarına Kocaelili firmalar katılıyor

Tarsus Fuarcılık tarafından “Shine Your Sign” sloganıyla düzenlenen fuarda, aralarında sektörünün Türkiye’deki lider firmaları ile dünya markalarının olduğu 300’ün üzerinde katılımcı, yurt içi ve yurt dışından 24 bin profesyonel ziyaretçiyle buluşacak. Fuarda bu yıl Kocaeli’den Olbia, Robotürk, Som Kağıt, Tudox Makina, Venox Teknoloji ve Winkoen Reklam yer alıyor. SIGN İstanbul 2023’te, dijital baskı makineleri, tekstil baskı makineleri, transfer baskı ve serigrafi makineleri, lazer makineleri, CNC router ve frezeler, reklam & baskı malzemeleri, boyalar, LED sistemleri, endüstriyel reklam ürünleri, görsel iletişim ve sergileme ürünleri ile 3D baskı sistemleri ve çok daha fazlası bir arada sergilenecek.

Sergilenen ürün çeşitliliğiyle endüstriyel reklam ve dijital baskı sektörlerinin dünya genelindeki en önemli ticaret buluşmalarından birisi olan Uluslararası SIGN İstanbul, 21 – 24 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Aynı tarihlerde Kurumsal Tanıtım ve Reklam Ürünleri Fuarı PROMOGIFT İstanbul da Tüyap Beylikdüzü’nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türk firmalar, yerli üretimlerini dünya ile buluşturmaya hazır

SIGN İstanbul 2023, endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının, uluslararası lider markalarıyla birlikte Türkiye’nin yerli üreticilerine de ev sahipliği yapacak. Özellikle pleksi, folyo, LED, lazer grubu, büyük kesim lazer makineleri, roll up ve kompozit gibi ürünleri ithal etmek yerine artık kendileri üretmeye başlayan Türk firmalar, yerli üretim yeniliklerini, fuarda dünya ile buluşturacak.

Dijital baskı ve promosyon sektörleri, 2024 yerel seçimlerine yönelik reklam ve tanıtım çözümleri de sunacak

2024 Mart’ında gerçekleştirilecek yerel seçimlere hazırlanmaya başlayan siyasi partiler, açık hava reklamlarından broşürlere, bayraklardan promosyon malzemelerine kadar seçim sürecinde ihtiyaç duyacakları farkındalık yaratan yenilikçi çözümleri SIGN İstanbul 2023’de bulabilecek. Seçmenlerin karşısına çıkacak parti ve adayların propaganda çalışmalarından milyonlarca liralık ek gelir bekleyen dijital baskı merkezleri ve promosyon firmaları, SIGN İstanbul ve PROMOGIFT İstanbul’da yerlerini aldı.

SIGN İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve online ziyaretçi kayıtlarını yaptırmak isteyenler, www.signistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.

SIGN İstanbul 2023 I #SHINEYOURSIGN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner326