Çayırova İYİ Partiden Şanbaz Yıldız için Mevlid-İ Şerif

13 Ağustos 2023 tarihinde vefat eden geçmiş dönem İYİ Parti Kocaeli İl başkanı ve Kocaeli milletvekili adayı Şanbaz Yıldız için İYİ Parti Çayırova ilçe başkanlığı tarafından Mevlid-i şerif okutuldu.

Çayırova İYİ Partiden Şanbaz Yıldız için Mevlid-İ Şerif

İlhami Bayrak başkanlığındaki İYİ Parti Çayırova İlçe başkanlığı tarafından okutulan Mevlid-i Şerife Kocaeli İl başkanı Nusret Acur, Gençlik kolları başkanı Mustafa Mutlu Sarı, Gebze ilçe başkanı Av. Uğur Demir, Çayırova İlçe başkanı İlhami Bayrak, Darıca İlçe başkanı Gencay Yıldıztekin, DEVA Partisi Kocaeli İl başkan yardımcısı Ensar Emir, Dilovası ilçe başkanı Emin Yılmaz, Gazeteci-Yazar Yüksel Ercan, Merhum Şanbaz Yıldız’ın oğlu Cevat Yıldız,Çayırova Çankırılılar Dernek başkanı Habip Yıldız, SP Çayırova ilçe başkanı Sinan Aydemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ACUR: YERİ DOLDURULAMAZ

Cemiyet sonrasında bir konuşma yapan İYİ Parti Kocaeli İl başkanı Nusret Acur “ Hayatını kaybeden merhum başkanımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum, Acımız büyük, Mevlid-i şerif okutan başta Çayırova ilçe başkanımız İlhami Bayrak’a, ilçe yönetim kurulu üyelerimize ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

BAYRAK: VEFA İMANDANDIR

Programı düzenleyen İyi Parti Çayırova İlçe başkanı İlhami Bayrak’ta “Vefa İmandandır, Merhum Şanbaz Yıldız’ın bölge için yaptığı çalışmaları asla unutmayacağız, kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet yakınlarına ve partililerimize sabır diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2023, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner326