CHP Körfez’de yeni başkan Gülseren Solmaz Altunal oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez İlçe Örgütünde; yeni başkan Gülseren Solmaz Altunal oldu.

CHP Körfez’de yeni başkan Gülseren Solmaz Altunal oldu

 Mevcut başkan Bülent Yıldız’ın milletvekili olmak için istifa etmesinden sonra boşalan ilçe başkanlığına, daha önce İlçe Saymanı olarak vazife yapan, çalışkanlığı, dürüst ve güler yüzlü kişiliği ile bilinen; partinin tabanından gelen ve yıllardır CHP’de ki teşkilatlarda vazife yapan Gülseren Solmaz Altunal  atandı. 

İlçe yönetiminde bulunan yöneticilerin kararı; il yönetiminin onayı ile ilçe başkanı olan Gülseren Solmaz’a resmi açıklamanın pazartesi günü yapılması bekleniyor. Aynı zamanda birçok sivil toplum örgütünde vazife yapan; sosyal sorumluluk projelerinde aktif bir şekilde görev alan, Körfez’de geniş bir çevresi bulanan Gülseren Solmaz Altunal, teşkilatın her kademesinde vazife yapmış bir isim olarak biliniyor. 

Özellikle Bülent Yıldız yönetiminde gece-gündüz çalışarak; partinin ileri gelenleri tarafından takdir edilen Gülseren Solmaz Altunal’ın  ilçe başkanlığı görevine getirilmesi; parti teşkilatı tarafından memnuniyetle karşılandı. Gülseren Solmaz Altunal’ın ilçe başkanı olması ile birlikte; CHP Körfez İlçe Teşkilatı’nda ciddi bir hareketin olacağı belirtildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner667

banner612

banner327

banner666

banner613

banner326