Mustafa Mutlu Sarı, İYİ Parti Kocaeli İl gençlik kolları başkanı oldu

Nesli Gökçe Kondu Çağlayan sonrası boşalan İYİ Parti Kocaeli İl Gençlik kollarına Kartepe Gençlik kolları başkanı Mustafa Mutlu Sarı atandı.

Mustafa Mutlu Sarı, İYİ Parti Kocaeli İl gençlik kolları başkanı oldu

İYİ Parti Kocaeli İl başkanı Nusret Acur tarafından ataması yapılan Mustafa Mutlu Sarı'nın başkan olması büyük bir sevinç ile karşılanırken, Sarı yaptığı açıklamada “Rotamız Net Pusulamız Millet” diyerek çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

Mustafa Mutlu Sarı'nın başkan olduktan sonra yaptığı açıklama şu şekilde:

01 Ekim 2019 tarihinde büyük bir onur ve gururla rahmetli Geçmiş Dönem İl Başkanımız, Büyüğümüz, Ağabeyimiz Sn. Şanbaz Yıldız’ın elinden aldığım yetki belgesiyle Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanmıştım. An itibariyle İl Başkanımız Sn.Nusret Acur’un oluruyla Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in tensipleriyle Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir.

Bu zamana kadar beraber görev yaptığım Kıymetli İlçe Başkanım, Ağabeyim, Büyüğüm Sn.Haluk Tamyüksel’e bugüne kadar verdiği desteklerden, bizlere yaptığı ağabeylikten dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum.

Bugüne kadar partimizin bayrağını bir adım ileri taşımak için mücadele veren Geçmiş Dönem İl Gençlik Kolları Başkanlarımıza da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Bugünden itibaren;

“Rotamız Net Pusulamız Millet” diyerek çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Biz, ben demeyeceğiz. Biz, önce millet önce memleket düşüncesiyle samimi bir mücadele vereceğiz. Biz, yarın ben yokum demeyeceğiz.

'Arkadaşlar! gidip, toros dağları'na bakınız, eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez.'

“Mevlâ Görelim Neyler, Neylerse Güzel Eyler”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner515

banner613

banner326