banner668

İYİ Partide Yasemin Met'e yeni görev

İYİ Parti Kocaeli teşkilatlarının her kademesinde başarı ile görev yapan Yasemin Met Kocaeli Kadın Politikalarından sorumlu İl başkan yardımcısı oldu

İYİ Partide Yasemin Met'e yeni görev

Yasemin Met yeni görevi ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Kocaeli İl Başkanım sayın Şanbaz Yildiz’ın takdiri ile Kocaeli Kadın Politikalarından sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevine atanmış bulunmaktadıyım. Bana olan güveninden dolayı başta İl Başkanım sayın Şanbaz Yıldıza ve tüm teşkilatımıza gönülden teşekkür ediyorum.Görevi devraldığım sayın Ayşegül Babacan başkanımada yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, İzmit İlçe Başkanlığı adaylığındada başarılar diliyorum.Görevi devrettiğim Sayın Ali Karaca başkanımada yeni görevinde başarılar dilerim.

GÖREVİMİ LAYIKI İLE YERİNE GETİRECEĞİM.
4 yıldır Mensubu bulunmaktan onur duyduğum Cesurlar hareketindeki bu dördüncü görevimide laki ile yerine getireceğime söz veriyorum. Bize güvenmiş,inanmış bizleri umut ışığı görenler için Genel Başkanımız sayın Meral Akşenere verdiğimiz söz üzerine Gecemizi gündüzümüze katmaya devam edecek her türlü zorluğa, baskıya Gögüs gerecek ve Ülkemizin Geleceği için ecdadımıza verdiğimiz sözümüzü tutmak için bütün engelleri aşarak çalışmaya devam edeceğiz.
Hazırlan Türkiye Kadınlarımızın sesi ve gücü olmaya geliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner667

banner612

banner327

banner666

banner613

banner326