Gencay Yıldıztekin sahaya indi

Geçtiğimiz hafta göreve gelen İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, sahaya hızlı bir giriş yaptı. Birleştirici yönüyle örnek bir başkanlık profili çizen Yıldıztekin, ilçenin önce gelen kanaat önderleri ile görüşürken bir yandan da eski yöneticileri ziyaret ediyor.

Gencay Yıldıztekin sahaya indi

İYİ  Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, sahaya indi. Göreve geleli kısa bir süre olmasına rağmen tecrübesini konuşturan Yıldıztekin, birleştirici yönüyle örnek bir başkanlık profili çiziyor. Sivil toplum kuruluşları ile kurduğu sıcak temasların yanı sıra, partiye emek veren eski yöneticileri ziyaret ederek ahde vefa örneği gösteren Başkan Yıldıztekin, kısa sürede yarattığı sinerji ile partililerin teveccühünü topladı. 
‘İNSAN’ ODAKLIYIZ
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ  Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıdıztekin, “Biz; siyasete daima ‘insan’ odaklı bakıyoruz. Toplumumuza faydalı olmak, gönül almak ve gönül vermek en önemli şiyarımız. İYİ Parti Darıca ailesi olarak, bir ve beraber olarak, sağlıklı ve iyi yarınlar için yol arkadaşlarımızla birlikte elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner612

banner327

banner613

banner326