İYİ Parti Çayırova'da İlhami Bayrak dönemi

İYİ Parti Kocaeli İl başkanı Şanbaz Yıldız geçtiğimiz günlerde İlçe başkanı Mehmet Şeref Uzunal'ın affını istemesi ile boşalan İYİ Parti Çayırova ilçe başkanlığına İlhami Bayrak'ın atandığını belirtti.

İYİ Parti Çayırova'da İlhami Bayrak dönemi

İlhami Bayrak'ın İYİ Parti Çayırova İlçe başkanlığına atanması ile ilgili bir açıklama yapan İl başkanı Şanbaz Yıldız Şunları söyledi

“İYİ Parti’mizin Çayırova İlçe Başkanlığına Sn. İlhami Bayrak atanmış bulunmaktadır. En kısa zamanda ilçe yönetimi oluşturularak çalışmalara kaldığımız yerden tüm gayretimizle devam edeceğiz.

Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'in il il, ilçe ilçe yaptığı esnaf ziyaretlerinde de bizim Kocaeli’de gerçekleştirdiğimiz saha programlarında da İYİ Parti’ye ve içinde bulunduğumuz İYİ’lik hareketine büyük bir ilgi olduğunu görüyoruz. Bizler de İYİ Parti Kocaeli il ve ilçe teşkilatları olarak partimizin iktidarı ve milletimizin refahı için büyük emek harcıyoruz. Vatandaşımız çalışmalarımızı takdir ediyor. İYİ’ler iktidara yürüyor.

Çıktığı bu kutlu yolda İlhami Bayrak başkanımıza başarılar diliyor, ilçe başkanlığının kendisine, Çayırova'mıza ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Şanbaz YILDIZ

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kocaeli iyi
Kocaeli iyi - 4 hafta Önce

Başkan ilk alacagin ilçe İzmit olmaliydi merkezin çürük kangren rezil bu başkana nasıl hala guveniyorsun

SIRADAKİ HABER

banner327

banner326