Gebze Ticaret Odası yönetim kurulu başkan yardımcısı Kayhan Özelr ve Serkan Özler’İn sahibi olduğu Samsung bayisi Özler Ticaret’İn Samsung Gebze İCON mağazası 26 Haziran 2024 tarihinde çok büyük bir katılımla faaliyete başlamıştı.

GEBZE’YE VE ÖZLER TİCARETE BÜYÜK ÖVGÜ

Açılışta gördüğü ilgi ve alakadan son derece memnun kalan Samsung Elecronics Türkiye başkanı ve CEO’su Jeff Jo, yayınladığı bir mesajda şunları yazdı:

Türkiye’nin en büyük Samsung mağazası Gebze’de açıldı

Samsung’un Gebze’de yeni mağazasının açılışına tanıklık etmek benim için büyük mutluluktu.

Parakendecimiz Özler Ticaret’e emekleri ve markamıza olan bağlılıkları için teşekkür etmeliyim.

Tüketicilerimize ulaştığımız her noktaya büyük önem veriyoruz. Gebze mağazası sayesinde tüketicilerimiz farklı ürün gruplarımızı ve yenilikçi teknolojilerimizi aynı anda deneyimleme fırsatı bulacak.

Parakende yatırımlarımızı önemsiyoruz ve bu alandaki yeni yatırımlarımıza devam etmekte kararlıyız.”

İnegöl'ün tarım modeli dünyaya yayılıyor İnegöl'ün tarım modeli dünyaya yayılıyor

KAYHAN ÖZLER : AÇIKLAMA GURUR VERİCİ

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kayhan Özler “Hepimizin Gebze’ye borcu var, bizde borcumuzu Gebze’ye dünyanın en büyük markalarından birisini getirerek ödemek istiyoruz, Samsung Elecronics Türkiye başkanı ve CEO’su Jeff Jo, yayınladığı bu mesaj dünyanın pek çok ülkesinde görülüyor dolayısı ile Gebze’nin ismi de dünyanın pek çok ülkesinde Samsung firması ile birlikte anılıyor, bu durum Gebze’de yaşayan bir iş insanı olarak bize de guru veriyor” dedi.

Editör: Yüksel Ercan