31 Mart seçimleri için de 6. kez aday oldu ve bugün yapılan seçimlerde diğer en yakın rakibine yüzde 50 oy fark atarak yeniden muhtar seçildi.

MAHALLE HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Türel şehit ailelerini yalnız bırakmadı Türel şehit ailelerini yalnız bırakmadı

Yaklaşık 16 bin seçmenin bulunduğu mahallede bugün yapılan seçimlerde karşısına çıkan 4 adayı da geride bırakarak tekrar muhtar seçilen Güzeller mahallesi muhtarı Mümin Yılmaz,” 6. kez mazbatamı aldıktan sonra yine mahalleme kaldığımız yerden hizmete devam edeceğim.

Bana güvenerek tekrar oy veren tüm Güzeller mahallesi sakinlerine candan teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varlar! Onlara hizmet yapmak tekrar bana mutluluk ve gurur verecektir” dedi.

25 YILDAN BERİ MUHTAR

Gebze Güzeller Mahallesi’nin sevilen Muhtarı Mümin Yılmaz, 25 yıldan bu yana mahallesine muhtarlık yapıyor. İlk olarak 1999 yılında muhtar seçilen Muhtar Mümin Yılmaz, 31 Mart’ta yapılan seçimide kazanarak 6.dönem muhtar oldu.

Mümin Yılmaz kimdir?

1962 yılında Bulgaristan’ın Kırcaali şehrinde dünyaya geldi. 1971 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye göçtü ve Gebze’ye yerleşti. İlköğretim eğitimini ve liseyi Gebze Endüstri Meslek Lisesi’nde okuyarak bitirdi. Gebze’de uzun yıllar esnaflık yaptı. Evli, iki çocuk, iki torun sahibi.

Editör: Yüksel Ercan